SALIDAS Y LLEGADAS
Bus Company Origin Arrivals Time Observation
TORRELAVEG 07:00
Torrelavega 08:05 BºCovadonga
BARCE/NORD 08:30
Renedo 08:35
Torrelavega 08:40 Barreda
Alceda 09:05 Vejoris
La Manga 09:10
Santoña 09:35
Torrelavega 09:35 B.Covadonga
BILBAO 09:50 PREMIUM
Bus Company Destination Departure Time Observation
IRUN 07:00
Torrelavega 08:00
ZARAGOZA 08:00
MAD.AV.AME 08:00
LOGROÑO 08:15
GIJON 08:30
Santoña 08:40 somo
Torrelavega 08:45 Barreda
Reinosa 09:00 Tvga
Alceda 09:00 Ontaneda